| Crystyutzu a întrebat:

Buna ziua TPU:
As dori sa cumpar si eu o licenta steam sau cont steam care sa includa counter-strike conditional zero vreau sa specific ca nu dau primul pentru ca nu vreau sa iau teapa. Dau funda celui care imi da licenta sau contul:d ofer 5-10 euro reteaua orange-cosmote

2 răspunsuri:
| p4tru4ce a răspuns:

Poti sa ti-l cumperi singur de la reprezentantii Valve in Romania
http://shop.computergames.ro/valve-steam-keys/
E 10 euro prin sms cs 1.6 + Condition Zero

| aNdruTzzU a răspuns:

Daca vrei cont steam cu Counter-Strike 1.6, Condition Zero si Condition Zero Deleted Scenes da add la andrutzzu08!