| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU.

Deci uitati cum sa treaba. Saptamana asta cand am venit de la scoala, de 2 ori am vazut o fata, care mi-a placut. Am facut rost de facebook-ul ei, dar nu stiu cum sa-i zic ca vreau sa o cunosc sau sa ma bag in seama cu ea. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| ralu2 a răspuns:

Buna! Mai intai ar trebui sa o adaugi pe facebook dupa care lasa'i niste like; uri...asteapta sa vezi daca lasa si ea inapoi(in cazul in care lasa ii spui multumesc sau stiu eu)! sau dupa ce o adaugi cand ea iti v'a da accept ii spui frumos 'multumesc ca mi'ai dat accept' si intrii in vorba cu ea...o intrebi ce face.vezi dupa cum vorbeste daca are rost sa te mai chinui sau nu.adica daca vorbeste sec sau nu.cu timpul tot vorbind dupa cateva zilce o inviti in oras la un suc la un film.de acolo vezi cum stau lucrurile.bafta