| sftb a întrebat:

Buna ziua TPU si Craciun Fericit am o problema mi s-a umflat o masea si am daore am infectie si sus si jos penultima masea si nu stiu ce sa fac la stomatolog este inchis ca este sarbatoare va rog ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Augmentin! E antibiotic, e puternic! Se ia ori dimineata si seara, ori la 6 ore. o sa iti alegi de la farmacie de care vrei. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Da faza cu alcoolul este singura solutie,dar este deschis la stomatolog, daca esti din Bucuresti vei gasi sigur, daca statu roman lucreaza trebuie sa lucreze si doctorii, by the way ma pis pe el stat roman, daca nu gasesti cabinet du-te la urgente..succe,sarbatori fericite si sa nu-i faci tu nimic

| alinmarian504 a răspuns:

Inainte sa mananci ia un pahar de tuica ca sa iti amorteasca acea zona.