| girllll a întrebat:

Buna ziua TPU! Va place lumea modei si va incanta ideea de a fi fotomodele? Organizez un casting in toate orasele mari prin care puteti deveni si voi membrii ai unei agentii de modelling.Pt mai multe informatii luati id-ul florydanyela.Va astept!

O zi buna!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Criteriile le astept si eu happy.

| anaid a răspuns:

Si eu astept criteriile dar nu cred ca am sanse...nu cred ca organizezi si in buzaulaughing sau da?big grin

| IepurashRocker a răspuns:

De la ce vârstã putem sã ne înscriem? În Sibiu este? Care e înãltimea minimã pe care trebuie sã o avem?

| KeepCalm a răspuns:

Criteriile?big grin Ce calitati sunt necesare?happy>big grin