| croissant a întrebat:

Bună ziua! Vreau sa îmi dau demisia dar nu știu care varianta este cea mai buna! Să depun mâine cererea de demisie și să stau in preaviz. Sau să plec cand mi se va încheia contractul în august? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Alege ce crezi că te avantajează pe tine mai mult.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi?
Tu stii cel mai bine cand vrei sa pleci

| anonim3247 a răspuns:

Parcă erai educatoare, așteaptă până în august că rămân ei fără educatoare.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă pleci acum și rămân ei fără educatoare - nimeni nu te mai angajează educatoare.

| Continchiscontsters a răspuns:

Dați demisia cornulețu meuwinking

| Continchiscontsters a răspuns:

Dacă în locul ala nu ești respectata și trata ca un om și își bat joc de munca ta animalele alea nu mai sta acolo cornulețwinking îți stă bine ochilari mrrrrwinking