| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Buna ziua vreau sa ma ajutați de ieri m am indragostit de o fata pe facebook dar nu o cunosc ii stiu doar numele e din alt judet dar nici ea nu ma cunoaste pe mine si când I am văzut poza de profil am rămas suprins cum arata. Nu stiu ce trebuie sa fac m iar fi rușine sa ii dau si cerere de prietenie pe facebook. Când ma gandesc la ea ma doare burta si nu vreau ca parintii mei sa site. si sa nu imi spuneti ca am fluturi in stomac. ce trebuie sa fac.

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Adica sa inteleg ca te-ai indragostit doar de o poza?
Din moment ce nu cunosti persoana, nu stii nimic despre ea, nu cred ca poate fi vorba de dragoste.
Cel mult iti place de ea cum arata.
Nu ai de ales, daca doresti ceva de la ea, trebuie sa contactezi.
Si unde altundeva, decat pe facebook?

| Gandaku024 a răspuns:

Saracu