| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună zziuaaa,duminică fetelor vreau să ies si eu prin lume, adică prin sat cu prietena mea. după examene și atâta școală …eu aș avea O SINGURĂ întrebare, am o pereche de blugi negri care sunt rupți.cam tare ..nu chiar să se vadă tot piciorul și mie mi e cam rușine asa ..sunt dp SHEIN dacă vreți să i vedeți codul e : 5277257
Spuneți mi părerea voastră ar fi bine să i i au?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inbraca o rochie, mai ales daca esti la sat, ca te faci naibii de rusine in sat, cu blugii rupti.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă tu nu te simți ok în ei, nu îi lua și gata.
Eu sunt de părere că atât timp cât nu ieși în lenjerie intimă pe stradă, fiecare ar trebui să iasă cum dorește.La mare nici măcar nu mi se pare ciudat să mergi în costum de baie, dar totuși doar de la plajă.

| Furnicuta000 a răspuns:

Se poarta blugii rupti. Rupt nu inseamna vulgar, vulgar e cand ti se vede fundul prin gaurile de la blugi sau cand se vede mai multa piele decat blug

| Madaxo97 a răspuns:

M-am uitat la blugi cu codul de pe shein și sincer, sunt cam rupți, nu sunt pe gustul meu sincer laughing eu nu aș ieși pe stradă așa, dar dacă ție îți plac, asta e important, nu contează părerea celor de pe stradă, dacă îți plac, poartă-i cu încredere.
Personal pe căldurile astea nu aș ieși in blugi, mai degrabă aș alege o rochie sau fustă.

| 1onur a răspuns:

Hainele tale alegerile tale nu eu le port și tu.