| anonim_4396 a întrebat:

Bunăă amici TPU imi doresc sa devin designer si desenez foarte frumos dar nu prea mai am idei am cam ramas fara...imi puteti da ceva idei mai extravagante? dau fundita, pup.

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna Alice, eu sunt andreea si, si eu fac haine si manechine din hartie.bine,acum iti voi da o idee...sau mai multe...ce zici de costume de carnaval, halloween sau chiar de craciun. uita-te si tu prin reviste de moda, succes la desen