| sskrillex96 a întrebat:

Bunaa. As vrea si eu cateva cuvinte de consolare pt o prietena care are niste probleme si cand imi spune ce are pe suflet eu nu prea stiu ce sa ii zic si ma simt naspa...

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Are nevoie de sex

| Madesz a răspuns:

Ce problemă?

| 4psiho a răspuns:

De foarte, foarte multe ori fetele nu au nevoie de sfaturi. Ele pur și simplu vor să fie doar ascultate. Ascult-o, empatizează cu ea, iar dacă are cu adevărat nevoie de un sfat ți-l va cere... happy

| chioscuta a răspuns:

Depinde ce probleme.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Nu trebuie sa zici nimic in mod special, doar sa asculti, nu trebuie sa rezolvi ceva sau sa dai sfaturi, doar arata.i ca o asculti si e suficientwinking

| sskrillex96 explică:

Cu parintii, ba de sanatate si se simte rau...