| shadow23 a întrebat:

Bunaa! Daca ati castiga o masina de spalat cum v-ati petrece timpul liber economisit? funda pentru cel mai interesant raspuns. :d

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Hmmm ce intrebare buna happy, ei bine sa fiu sincera eu la varsta mea nu as spala haine mama o face, insa daca toata lumea s-ar gandi mai bine la aceasta intrebare raspunsul clar din mintea oricui ar fi "nimic special, as astepta sa se termine programul uitandu-ma la televizor, dupa care duc rufele afara". Nu stiu daca altii in acel moment ar vrea sa se bucure de clipele in familie, dar eu cred ca mai sigur este faptul ca ar sta putin pe calculator, sau de vorba cu cineva, sau pur si simplu s-ar relaxa dupa o zi de munca.Deci unii nu apreciaza minutele libere, doar saptamanile libere happy

4 răspunsuri:
| Elle2117 a răspuns:

Hmm cred ca ai luat intrebarea dintr-o reclamalaughingCred ca vrei sa spui masina de spalat vase...

| Denvar a răspuns:

Calcandu-le mai binelaughingbig grin

| Satana a răspuns:

Pai tu speli hainele cu mana o. O?

| shadow23 explică:

De spalat vase, pardon laughing