| DoarEuDia a întrebat:

Bunaa...eu am unghiile foarte fragile adica se rup foarte repede sicresc incet. Ce as putea face ca sa creasca mai repede si sa fie mai tari?:d

4 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Sa mananci mai sanatos, sa bei mai multa apa si lapte, cam asta ar fi ...Sigur cred ca exista niste creme sau pastile pe care le poti lua de la farmacie, dar nu cred ca e necesarwinking

| S3S3an a răspuns:

Incearca un lac de intarite a unghilor

| MyhaySoryn a răspuns:

Incearca sa iei niste calciu!

| VD44F a răspuns:

Unghiile cresc mai repede daca tai cuticulele si speli vase am observat., daca vrei sa fie revistente ia niste calciu, si da/le cu 3 starturi de intarito de unghii in cateva saptamani vei avea rezultate