| mhcboasa a întrebat:

Bunaa! eu sunt noua in sat si imi place de vecinul meu el are 16 si eu 15 ..eu sunt un pic mai timida cu baietii...dar imi place ft muult de el :X ...cum sa ma bag in vorba cu el. sfaturi tongue

Răspuns Câştigător
| IulianDBI a răspuns:

Pur si simplu, nu ai nevoie de un motiv anume happy, baietilor le plac fetele care nu sunt timide si care tot odata stiu sa isi joace cartea, asa ca fii isteata si incearca sa ii dai de inteles, dar nu din prima ca dupa abuzeaza

1 răspuns:
| beea8o8 a răspuns:

Poti face o incercare ...nu vei sti niciodatawinking Bafta! happy