| lulu15 a întrebat:

Bunaa, imediat vine banchetul si nu stiu cu ce ma pot imbraca deoarece nu prea imi plac rochiile.Credeti ca ar fi ideal sa imi iau niste colanti cu o camasa mai lunga si niste pantofi cu tocuri de 10?
Va rog daca puteti sa imi dati alte ideibatting eyelashes. Daca se poate si niste poze.
Am 1.65 inaltime, 50 de kilograme. A si apropo ce coafura sa imi fac? mai multe idei ca sunt in pana.Multumesc

3 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Daca nu vrei rochie, poti incerca ceva in genul : http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/
Jos sunt prezentate 2 tinute alb negru foarte frumoase;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cum crezi ca e mai bine vezi si tu cu ce accesorii te vezi bine una alta, etc bafta