| georgy_2003 a întrebat:

Bunaa.La inaltimea de 1.50-1.55.(aprox.),cam ce greutate ar trebui normal sa am,

2 răspunsuri:
| MyssyChrissy03 a răspuns:

Vreo 40 de kg daca vrei sa arati bine si depinde de varsta daca esti mai tanaramx ar trebui 40kg si mai mare (ca sa nu zic batrana) vreo 445 maxim 50 bine pa ( normal pti sai ai catte vrei tu depinde de felul si alimentatia ta)

| OanaM19 a răspuns:

Buna,pai... daca ai 1.52 ar trebui sa ai 47.6 si daca ai 1.55 ar trebui sa ai 49 kg. Funda? :*