| CristiiMușat a întrebat:

Bunaa, ma puteti ajuta, va rog, cu niste alinturi pentru iubitaa? nu ma luati cu din astea ca, trebuie sa spun ce simt, ce fel de persoana e ea, etc. dau funda happy :*

Răspuns Câştigător
| daariana a răspuns:

Mie de exemplu îmi place să mi se spună : " soarele meu", "frumoasa mea", "prințesa mea", adică într-un fel dacă ea te iubește îi va plăcea orice poreclă pe care i-o pui laughing mie îmi spune iubitul meu și "aiurita mea" și nu mă supăr, din potrivă, mi se pare chiar amuzant laughing Sper că te-am ajutat!