| Ioana_2144 a întrebat:

Bunaa!

Pretena mea cea mai buna e cu un baiat care baiatu ala ii placea de mine si mie de el si imi place si acum dar nu stiu ce sa fac pentru ca ma simt aiurea rau ca va ca ea este cu el si ca`i spune c`o iubeste si nu stiu cee... eu ma bucur pentru ea dar in acelasi timp ma simt aiurea rau pentru ca pe mine baiatul ala m-a intrebat daca vreau sa fiu c el dar i-am zis ca nu si ma implora sa-i zic ca vreau sa fiu cu el si az m-a sunat si-mi zice"ce vrei ma de ce imi da bipuri" si de fapt nu i-am dat nicun bip si stersesm nr lui din telefon si m-am simtit aiurea rau ca ma implora sa fiu cu el si acum ce vrei ma de parca nu m-ar fi intrebat niciodata daca vreau sa fiu cu el

si nu vreau sa se desparta de el pentru ca dupa aia o ma suna baiatu ala s spune ca din vina mea si nu stiu

sad ce sa sa fac?crying

app fundakiss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e.si eu am trecut prin asta, baiatul pe care il placeam cel mai mult a stat cu cea mai buna prietena a mea, si tot la fel inainte de asta ma suna p mine sa ne vedem si alte chestii.asa ca dupa ce el statea cu prietena mea, eu am incercat sa trec peste, cu toate ca imi era foarte greu.STIU.nu este usor, asa ca parerea mea este sa incerci sa-l uiti... dar nu definitiv, pentru ca nu e o lege sa uiti un om. dar mai bine ramai cu prietena ta decat cu el, sti cum e, baietii mai trec, dar prietenii adev raman intodeauna.eu in momentul de fata sunt prietena foarte buna ca respectivu pe care il placeam odata.lasa gaseste-ti un prieten care sa fie doar al tau si nimic mai mult. Sper ca te-am putut ajuta

2 răspunsuri:
| Ioana_2144 explică:

O sa ma sune** scuzati

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Cel mai bine in cazul tau este sa il uiti... daca ii vei despartii nu esti sigura ca va veni la tine iar prietena ta s-ar putea supara rau pe tine. decat sa ii pierzi pe amandoi mai bine pe niciunul! (parerea mea) si stiu ca este foarte greu sa uiti o persoana la care ti. Apropo daca ti-a dat mesajul ala inseamna ca nu ii esti chiar atat de indiferenta si nu te-a uitat. Poate este cu prietena ta doar ca sa te faca geloasa! Mult noroc!