| xCăpşunici a întrebat:

BuNaawinking

TPU

Deci Intrebarea Mea:

Pana La ce varsta Maxim ati purta Roz! Adica, Nu purtaa.Nu la >haine.In camera.SHi de-astea. :X Mersii Pwp

Răspuns Câştigător
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pana la 16big grin

4 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Esti batuta-n cap. Atata iti zic.

| Baton a răspuns:

Deci nu am inteles nimic laughing
oare dc?

ce vrei sa intrebi? sa poarte imbracaminte roz? sau chestii prin casa roz?
chestiile prin casa roz poti sa le ai pana la o varsta de 20 - 25 de ani dupa care ar trebui sa scapi de eletongue deoarece va crede lumea care vine la tine ca esti o ciudatatongue
oricum daca te referi la rozul imbracamintii atunci il poti purta si la 70 de ani daca iti place si iti sta si bine de ce nu?tongue
nu conteaza culorile purtate daca tie iti place si iti sta bine.

| IoanaBogdana a răspuns:

Conteaza cum il dozezi. poti avea o camera roz si la 90 de ani. importanta este si nuanta rozului si cat de mult roz este in camera etc. funda?

| KhloeAfterDark a răspuns:

Daca iti place, nu exista o limita pana la care poti sa porti roz. Este culoarea feminitatii, a dragalaseniei, a fetelor). Bine, nu vorbim de emonice (care desi cateodata poarta un pic de roz, pentru efect)
Poti sa il porti mereu, doar ca trebuie sa stii cum sa il combini, unde sa il porti si cum si care este limita.
Nu poti merge la o nunta intr-o rochie roz aprins, ar fi "tiganesc", dar o rochie de un roz foarte diluat, aproape alb, cu cateva detalii in tinuta roz-bombon, este de bun efect si stilat.
In camera...Sa zicem un roz-bombon, dar camera sa aiba o bordura cam pana la soldul unui adult, alba.
Si totusi nu uitam nici aici regula de aur:Nu exagera! Mai putin este de multe ori mai bine!