| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa... Vreau sa vina fostul meu prieten la mine sa doarma si nu stiu cum sa ii zic mamei daca e de acord.Suntem foarte buni amici.Am dormit si eu la el si i-am zis mamei ca merg la o prietena.Cum sa ii zic? va rog ajutati-ma. funda:*

9 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Ii spui ca el trebuie sa faca nu stiu ce pana la o ora tarzie si nu are cum sa ajunga acasa si te-ai gandit sa il lasi sa doarma la tine pentru ca altfel ar fi bantuit pe strazitongue

| ZoZoHeart a răspuns:

Spune-le ca vrei si tu sa dormi cu cineva.
intai invita-ti 2-3 prietene si daca te lasa intreab-o sh de el.
va mergewinking

| toxiclife a răspuns:

Pai il chemi cand esti singura big grinhee hee sau daca nu ii spui mamei tale si vezi ce zice
winking

| Ionutz a răspuns:

nu cred ca potibig grin

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, pai pur si simplu stati pana ce parintii tai adorm, apoi de dimineata cerei scuze maimei tale si zii ca ati adormt la un film.la mine a mers...bft...

| CocuUu a răspuns:

Pai ai mei sunt mereu acasa.si daca se intampla sa nu fie unul dintre ei, este celalalt...deci...sad

| Eunyce a răspuns:

Ai zis fostul tau prieten.Ce sa caute in patul tau? Daca ai zice actualul, cred ca ai avea mai multe sanse.

| bebitzuluy a răspuns:

Intreab-o pe ocolite.Sa vezi cam ce ar zice.Si daca nu este de acord cheama-l cand esti singura. N-ai alta solutie

| codrina_8326 a răspuns:

Pff e o situatie foarte grea. spune-i mamei tale ca nu are unde sa doarma ca s-a certat mama lui si roag-o frumos sa te lase sa vii cu el acasa sa doarma. sau spune-i ca nu are unde sa se duca ca parinti lui nu sunt acasa...