| byanka_6880 a întrebat:

Bunaa!:* vreau si eu niste statusuri marfa pentru actualul iubit. unele pentru fostul! >funda: va pwpp mss:*

Răspuns Câştigător
| Delycyous a răspuns:

Nu suporti sa vezi cand altul de mana ma ia.cand imi spune cat de mult ar vrea cu mine sa stea.simti ca pulsul iar iti creste si ai vrea sa dispari.Nu mai ai ce sa repari~~\

Tee uiTi Ca fraieru`n TrecuT.Si`ti Dai Seama ce`ai pierDuT.cand ma vezi ZamBinD frumos, iti Dai Seama ca eSti prOsT 8-\}. n`ai StiuT Sa ma Ti lanGa Tne Si acum Nu prea`ti cOnvine \

Cand ma privesti` Ce regreti`? Shansele p care le-ai avut`. Sau lucrurile p care le-ai pierdut`? M`ai avut cand ai avut ocazia` Eu nu te vand`. Te dau degeaba`
Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele. ia`o in brate si privitzi cerul senin si o sa simti, ca ai primit tot ce`ti doreai

Chiar daca nu mai sunt cu tine.Sa nu crezi ca ma simt bine.Cand zorile se revarsa. Tu crezi ca mie nu-mi pasa?

Cand te uiti la poza mea ai vrea sa-ti spuna ceva. dar poza mea n-are glas si e tot ce ti-a ramas."

"Au fost clipe frumoase Pacat ca au fost false Eu te-am iubit tu mai mintit Am dat totu pe nimic Am suferit in urma ta Iar tie nici nu iiti pasa Eu te-am iubit cu mare foc in schimb tu iti bateai joc

1 an te-am tolerat. 9 luni te-am inselat. 1 luna te-am iubit. cu` ce dracu` am gresit?

`Doare mai tare ca orice si nu se opreste de'a dracu. Durerea'i facuta sa-ti **** creierii si sa-ti macine capu`!•

»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU! "

»" In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta, sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata. "

»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie. "

»" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand! "

Dragostea nu este o crima-Criminaluu este persoana de care te-ai indragostit.

"@. Fum prea scrum se stinge tot Acum o prietenie moare Nu mai poate respira I-ai luat tot oxigenul Prin tradarea ta."

"@. Vreau s traiesc s zambesc Ji sa guSt viata asta lG tine.Ai reuSit s ma laSi fra tRecut intr-un prezent viiTor d aRmonie Vreau sa zburam pRintre pRiviRi false minciuni Ji ura lumii!"

"@. aS vrea un ultim DAR, aS vrea sa poti macar. Sa poti s-asculti TOT! fara sa dai "SToP". As vrea sa porti cu tine SUFLETUL MeU vulgar care a-nchis porti"

"@. si tot asa eraiiiiiiiiiiiiii. paRca tot asa Zambeai. ..siiiiii cred cA tot tU ma fAceai sa uit toate problemeLe cand ma sarutai... "

"@. eSti cel mai Mic castig dar totusi o Comoara"

"@. siiiiiiiii stii si u' foarte binE ce te asTeapta acaSa. o felina periculos De geLoasa! "

"@. Nu intelegi ca daca vreau sa te insel, o fac cu primul care-mi iese in cale sau pe palier. U vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu, nu ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu"

"@. tE simt aproapeee, ca p ingerul meO pazitor, u imi dai Aripi s aJung pana la TINE in zbor, sa te ating, dOamneee cat mi-a fost d dor

"@. sentimentele nu pot fi puse p balantza, nu ne poate despartZii nici o Distanta... sunTem sufleTe pereche. mereu in zboR. am nevoieeee d tN. ingerul meO pazitor "

"@. Aveam caractere imbibate-n orgoliu... De asta acum amintirilor frumoase le purtam doliu.Stiu ca din partea ta femeile pot pleca.au fost multe in patul tau dar nu si in inima ta!"

"@. Cand eram mici noua fetelor ne placeau papushile. iar baietiilor masinutzele acum ca am crescut. noua fetelor ne plac masinutzele si baietiilor papushile! "

"@. Ai vrea s ai c n'au avut aLti prosti, Care N'au fost in stare sa ma tina LG ei, oaRe Kti ar putea sa ma tina K pe'o regina? MaKr sa vina sa'mi sarute fruntea sa imi simta pieLea fina."

"@. Si nu`mi faC griji stiU ca nu laSi pe altii sa aleaGa` in loCul tau. la fel stiU ca nu e lOc de >alta< in loCul meu "

"@. Sa-ti spun ce m-a facut sa ma gandesc la el, Era asa atent, da si eu la fel. Subtilitatea este cheia, stii tu nu? Asta a vrut sub zambet:numele si numarul "

"@. Inchide ochii pentru o secunda Asculta in inima mea cum dorul ma inunda Permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda Cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda."

"@. pentru ca iubirea adevarata poate sa sufere... dar nu sa MOARAAAAAAAAAAA"

"@. mĂ rasfeţi ca Brad pe Angelina, Ca Mr. and Mrs. Smith de creşte adrenalina "

"@. Vreau sa evade`evade`evadezzzzzz Pentru ca, tu ma faci sa vibreeeeeeeeeez"

"@. Curios, fiindca am fost o viata intreaga fara rost numai tu reusesti.sa ma completezi ma linistesti."

"@. am trecut peste multe, cand veneai manga acasa Noaptea de pe strada sau te gaseam cu alta`n casa Am tras de tine ani de zile sa-ti deschid ochii K nu sunt tarfa care pune botu`n mortii ma`tii."

Si cand aveam probleme tu mi spuneai: "Sunt aici, nu te teme!", acum zbor singura printre ele:-.ca felu` tau de`a fi calca mereu pe aripile mele.

Unde esti? Unde te-ascunzi? De ce estideparte? Unde e persoana care ma strangea mereu in brate?

Cum mai ies din labirint atunci cand ma pierdc? cand eram doi, tu sau eu, ne indrumam incet si erai langa mine, si eram langa tine…eram intr-o poveste unde totu` era bine `sick

Ti`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta, nu poti sa ma uiti niciodata, oricat ai incerca, nu nega, te rog, ceva, ce a fost candva,

Ca eu stiu clar, ti`o spun in urmatoru` vers, dac`ar fi sa-ti spun cine esti, ti-as spune univers

Visam la acel ceva care sa ma duca departe undeva.visam la el, visam la cel care avea sa ma faca sa simt dragostea

doar o raza i-am soptit soarelui cand mi-am dorit. spre tine mi-a luminat calea si apoi eu te-am aflat

si acum ca te am nu mai cer decat atat.fiecare zi cu tine sa fie un nou inceput

Iubim si totusi uram. iubim si totusi ii ranim ce oamenii apropiati noua. poate ca nu vrem sa se intample cu adevarat si totusi o facem

sper ca iti plac

funda?:X

1 răspuns:
| pufarina a răspuns:

Pai srie la status direct :FUCK YOU sau pui mel asta http://www.youtube.com/watch?v=9hyrQzhU08w&feature=related ii faina!