| Valutzaa a întrebat:

Bunaa. vreau si eu statusuri de prietenie, scurte si nu cele care le gasesti mereu pe net

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! big grin Eu folosesc de-obicei statusurile:
-Chiar daca ai cazut de 999 de ori, conteaza ca te-ai ridicat de 1000 de ori.
-Nu-ti dori sa iti fie mai usor, ci sa fi mai puternic!
-I Need You, I Miss You, I Love you...
-Mi-e dor de acele vremuri in care stateam si ne distram, mi-e dor de acele vremuri in care stateam si radeam, mi-e dor de acele vremuri, cand eram prieteni...
-Nu am idee de status, dar apropo... De ce sa mai pun unul?hee hee
-DND! [Exceptii: Toti din lista mea de mess]
-Nyahahahahhaahahahahhahaha devil
-Party time! :X

Cam astea le folosesc laughing Nu sunt chiar toate de prietenie, dar... Sper sa iti fi fost de folos happy Mult succes :*