| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa`.love struck

imi poate spune` si mie cineva.niste statusuri.batting eyelashes

cu ocazia ca plec in grecia.de ramas bun`.batting eyelashes

! plss.batting eyelashes

urgent.batting eyelashes

dauu funditssaaa` mareeeee!:*

pwpe:*

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Ma-ti enervat la culme si ma-ti incarcat de stres, ce bine e sa-ti iei adio printr-un sms.[Grecia time] smug

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci => Grecia

Pa la ce-a fost frumos, urmeaza ce e si mai frumos love struck
Vreau sa plec, e tot ce conteaza!smug

Fundita?blushing si distractie placuta! love struck

2 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Poți să-ți pui diferite statusuri interesante, create de tine. Nu e neapărat să includă cuvântul "Grecia". Dacă-ți pui la status că ești acolo, puțin îi interesează pe internauți că ești în vacanță. Așa pot să-mi pun și eu "Iași" la status și sunt șmecheră. ^_^ laughing...
Think clear.

| mariiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Plec in grecia.` in concediu.`batting eyelashes

plss statusuribatting eyelashes.

dau funda mareee`batting eyelashes!