| elenush_6230 a întrebat:

Bunaa!; x va rog dati'mi un sfat dau funda! :X acum cateva luni am avut un iubit. ca orice fata. dar din niste motive m-am despartit de el >:d< acum il iubesc ft mult mi-e dor de el rau mi-a cerut scuze mai mereu sad si eu nu am vrut sa ii mai dau o sansa si acum il vad la scoala cu o alta fat este indragostit de ea pana peste cap crying ce sa ma fac il iubesc ft mult cand il vad cu aia imi vine sa o batt ce sa ma fac? dati'mi un sfat pls :X

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Cand il vezi la sc.Aruncai niste priviri senzuale si un zambet prefacut.Isi va da seama ce a pierdut! Si in caz ca iti doresti extrem de mutl sa fi iar cu el.Incearca sa il desparti de aia si vorbeste cu ea spune-i. Ca este cu ea dar mereu se va gandti la tine, ce a fost inainte e mai important:X si se vede prin cum te priveste. Iar lui. spune-i ca ai vazut-o pe aia povestinduti de altu. p. s. vorbeste cu el si spune-i ca inca il iubesti.:X asa mai ironic spune-i " stii. eu inca te iubesccc:X:X.si tin ff mult la tine:X.si nu te pot uita:X...sunt sigura ca nici tu nu ai uitat ce frumos a fost cand eram impreuna nu?" eu mereu fac asta cand tin extrem de mult la ellaughing dar mai la vrajeala. ca sa nu zic ke sti obsedata. dar rare ori fac asta. cel imi des imi bat joc de elbig grin si bag strambe intre ei. big grin

4 răspunsuri:
| thyna a răspuns:

Ai incercat sa mai vorbesti cu el? e posibil doar sa se prefaca, ca ii place de acea fata sau in cel mai rau caz...chiar sa ii placa de ea iar in acest caz imi pare rau sa-ti spun ca l-ai pierdut.
Incearca sa vorbesti cumva cu el si spune-i ca iti pare rau pentru ce ai facut sau pur si simplu cheama-l la o plimbare iar acolo pune-ti ideile in aplicare si atunci iti vei da seama daca te mai vrea pe tine sau...sau nu.
Te pup.

| VIPER a răspuns:

Cauta pe altcineva. daca are alta prietena si u nai dat a 2 a sansa nu mai ai sanse.scz dar asa este

| Moniik a răspuns:

Uital nu-i primul` si nici ultimu` big grin

| Georgiana_1584 a răspuns:

Vorbeste cu el cat mai repede ca dupa o sa se ataseze de aia cu care e si atunci o sa fie mai greu sa il recuceresti. Acum probabil inca mai are sentimente pentru tine.

asa ca numai astepta si spune-i ca te`ai gandit mai bine si ai ajuns la concluzia ca ii mai dai o sansa tongue