| ÐєиÐєи a întrebat:

Bunaaa! ajutati-ma sh pe mine, am un web Genius iLook 300 si nu merge instalat am instalat driver de nu stiu cate ori sh tot nu mergeee. plzz helpp [funda]

4 răspunsuri:
| ÐєиÐєи explică:

Dapz sh tot nu mere. prima data cand am instalato imi aprea pe desktop o icoana ilook sh mergea acum habar am ce are ca am instalat wind sh inst driver dar degeaba.

| ÐєиÐєи explică:

L-am mai instalat o data sh mi-a mers dar acum am instalat wind sh numi mere instalat. nu pot sa-mi dau seama ce are. crying(

| kapetanos25 a răspuns:

Ai incercat ca dupa ce ai instalat driverul sa dai un restart la PC?

| kapetanos25 a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca pe alt PC merge driverul? Daca nu merge nici pe altul inseamna ca nu-i bun.