| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Am nevoie de ajutorul vostru. Povestea mea suna cam asa. M-am indragostit de un vagabont.La inceput el mi-a aratat ca ma place si el, insa eu am inceput cu stangul si am facut un id fals de pe care am vorbit cu el fara sa ii spun cine sunt(in felul asta eu l-am cunscotu pe el si mi-am dat seama ca are o parte foarte frumoasa pe care ajungi f greu sa o cunosti). Pe parcursul discutiilor noastre el si-a dat seama cine sunt. Dupa un timp eu am vrut sa-i cunosc reactia si l-am injurat (tot de pe id)si m-am luat de un defect fizic de-al lui, care-l supara destul de tare. El s-a abtinut si niciodata nu mi-a facut ceva sau nu m-a acuzat vreodata.Prima data m-a tratat cu indiferenta dupa ce s-a intamplat si apoi a inceput sa ma considere o copila.Eu stiu tot ce am facut a fost o copilarie.tocmai de aia vreau sa ma duc la el si sa-mi cer scuze pentru ce s-a intamplat.Credeti ca e bine? Nu am pretentia sa se mai intample ceva intre noi doi doar sa ma simt eu impacata cu mine. Multuumesc!(nu am cuprins toate detaliile-spre ex avem prieteni comuni, am vorbit cu el si-n realitate si altele)daca e vreo intrebare..raspund! Multumesc mult...va rog

5 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Se duc baietii dupa curu fetelor, dar fetele sunt si mai si, se duc dupa vagabonti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cere-ti iertare pentru faptul ca l-ai injurat.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da..De ce nu dar cand sunteti doar voi... Ii spui ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat fara prea multe povesti..pt ca sunt enervante crede-ma laughing

| supraponderallacap a răspuns:

tu si Jiji faceti comunitatea machedonilor de rusine

| Vrabie_Dorina_1997 a răspuns:

Eu am avut un caz aproximativ ca al tau si ce am facut, m-am dus la el si am incercat sa-mi cer scuze dar el m-a luat in ris si a zis pleaco de aici dar in momentul ala erau mai multi de fata, apoi eu i-am scris de pe odnoklassinki ca-mi cer scuze si inca niste detalii acolo,,, eu te sfatui sati ceri scuze dar nu atunci cind nu are dispozitie sau este cu prietenii