| BlairWaldorf a întrebat:

Bunaaa! Am nevoie de niste sfaturi si sper ca ma veti ajuta! Luna trecuta am cunoscut un baiat pe mess si am inceput sa vorbim. Dadea semne ca ma place insa dintr-o data o inceput sa rada de mine si de atunci nu am mai vorbit deloc. Insa ieri am primit un mesaj pe tel de la el in care isi cere scuze pentru tot etc. Eu l-am respins deoarece eram destul de suparata si am impresia ca iar incearca sa rada de mine. Fiind indragostita de el m-am gandit sa imi cer scuze si i-am trimis un mesaj. Insa nu mi-a raspuns. Ce pot sa fac? Chiar imi doresc sa vorbesc cu el si sa il sun da nu vreau sa fiu prea insistenta. Funda

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

1. invata sa scrii
2. dai un mesaj, spune-i sa intre pe net si ii explici ca vrei sa vorbesti cu el, daca se poarta nasol cu el, da-l la caini.nu merita sa-ti pierzi timpul cu un coate goalehappy funda?happy

| RoRoxana a răspuns:

Nu e bine sa tii in tine.Ar trebui sa'i spui tot ce simti si tot ce te deranjeaza la el. Daca chiar te place o sa se schimbe si o sa incerce sa iti faca pe plac, iar daca va rade din nou de tine... cel mai bine ar fi sa il eviti.Baieti sunt ff multi, poate mai draguti ca el si mai de treabawinking

Succes! :*

| marbal a răspuns:

Iti recomand: http://marycix.net/o-fata-si-baietii
Mult succes!

| Laura_6128 a răspuns:

Dai un mesaj in care sa ii zici tot ce ai pe suflet... el sigur iti citeste mesajele chiar daca nu iti raspunde! Intreaba-l ce vrea de la tine in final! Daca doar isi bate joc rasplateste-l cu aceias moneda!