| CodrutzaDutzi a întrebat:

Bunaaa! Am nevoiee de ajutorul vostru mult de tot, stiu ca ati mai auzit chestii din astea, dar ma plictisesc de morr! Ce sa fac? IN afara de a iesi afara pentru ca n-am prieteni prin apropriere si e cam frig afara.As avea nevoie sa-mi spune-ti ceva ce sa fac in casaa! Astepttt Raspuns cat mai repede! Multumesc multtt.kiss

5 răspunsuri:
| allison20 a răspuns:

Ai putea sa-ti rearanjezi camera sau sa faci ordine oriunde in casa. Sunt carti feng shui, care sustin ca prin amenajarea lucrurilor printr-un anumit mod, pot atrage bune si rele. Daca te intereseaza mai mult acest subiect, poti citi mai multe aici: http://www.eva.ro/......30231.html
Sper ca te-am putut ajuta.

| CodrutzaDutzi explică:

M-am gANDIT sa ma uit la un film, poate chiar 2. ce-mi recomandati?

| upendo a răspuns (pentru CodrutzaDutzi):

Memento - Christopher Nolan happy

| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Cauta si tu un serial pe vplay si urmareste-l sau, daca esti genul asta, apuca-te de un joc online gen League Of Lengends(il recomand).
Poate citesti si tu o cartewinking, stai pe facebook, asculta muzica.
Sper ca am fost de ajutor. Succes!:*

| iona19 a răspuns:

Heiii...eu una descarc muzica,modific poze, mai intru pe net, schite de desen, iti faci manichiura, parul