| FloryTrandafir a întrebat:

Bunaaa!
Am o "intrebare"doar de curiozitate!
Deci, dupa cat timp iti poate pune iubitul mana pe fund, pe sanii, pe unde apuca?
E bine la 4 luni si 2 saptamanii(exemplu)?thinking

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Iti poate pune mana pe fund, sani sau unde apuca atunci cand TU si el considerati ca sunteti destul de apropiati fizic si va cunoasteti extrem de bine.
Sper ca te-am ajutat, o seara placuta!

6 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Este bine oricand esti tu pregatita.Si bineinteles, daca iti place sa fi atinsatongue Tu hotarasti cand.

| KMaddieK a răspuns:

Poate si din prima zi laughing daca i dai voie sau de inteles ca nu te-ar deranja

| Dianaㄨ a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| FloryTrandafir explică (pentru Dianaㄨ):

Apreciez raspunsul tau, nu ai pentru ce scumpo mersic mult:*

| BlackSatan a răspuns:

Doamne...esti o maica tereza. Daca vrei xa toata lumea sa te creada asa e ok.Prietena mea m-a lasat dupa o sapt.Si numai eu am voie niemeni altcineva.

| FloryTrandafir explică (pentru BlackSatan):

Nu te alarmaaa! e o simpla intrebare pentru cineva, si pentru mine chiar, am zis eu ca "si numai eu am voie nimeni altcineva?!"zic c-am cand e normal un iubit sa iti puna mana pe toate cele?! doar de o parere aveam nevoie nu de Criticii!