| Andeluta a întrebat:

Bunaaa..Am o mica, mare problemarolling on the floor..Am parul ondulat si ma enerveaza acest lucru vreau sa il am drept ..placa nu o mai folosesc pentru ca mi-a ars parul foarte rau si acum incerc sa il salvez. Vreau sa am parul drept dar sa nu apelez la ajutorul placii.ce metode imi recomandati? Poate si un sampon?! Fundita! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fel de de sprai care apara parul cand il intinzi cu placa.Ii zice "proliss"ceva de genu...:*winking

1 răspuns:
| Paula012 a răspuns:

Nai nici o sansa eu am parul foarte ondulat ft. des si vreau forte mult sa fie drept adreseazate unui frizer..in plus am auzit ca este un model de placa care iti indreapta parul pentru mult timp si se mentine chiar si dupa spalare in total undeva jumatate de an.