| Yosii a întrebat:

Bunaaa > Ce melodii va place cel mai mult?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea vechi din epoca aniilor 80 - 90" dar am si in playlist unele bune.

| Seby90 a răspuns:

Analfabeto.

| Yosii explică (pentru Seby90):

Seby ai grije cm vorbesti ca eu nu am jignit pe nimeni ok?

| Seby90 a răspuns (pentru Yosii):

Daca te simti jignita de faptul ca esti analfabeta, schimba ceva, si poti incepe prin a nu mai fi si a te uita de 5 ori la ce scrii. Eu nu as fi jignit daca cine m-ar critica constructiv.

| roxkiss a răspuns:

Acum rihana princess of china, e tare super))

| luniii a răspuns:

In general imi place muzica rock dar ascult si muzica comerciala gen:Rihanna, Pitbull, Eminem, Pink, Adele..etc.

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Adele, rolling in the deep, someone like you, are multe melodii frumoase