| xBiscuite a întrebat:

Bunaaa, ce se poate intampla daca arunci o papusaa? AM auzit k se intampla lucruri ciudate..Lamuriti-ma si p mine laughing FUNDOI >:!

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nimic. Nu am auzit nicio superstitie in legatura cu asta, si chiar daca exista, nu are nicio baza reala. Poti sa o arunci linistita.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ce sa se intamplelaughing? Daca e inca buna o poti dona la copii saraci.Pa,pa

| Whemilly a răspuns:

Salut.Nicic deosebit.E ceva absurd daca crezi ca trebuie sa se intimple ceva ciudat... poti sa o arunci fara griji, sau mai bine daruieste-o unui copil care n-o are si are nevoie de ea.Pa-pa!

| Emiliabantas12 a răspuns:

Nu se intampla nimic pentru ca si eu am aruncat de mai multe ori si nu are ce sa se intample sunt doar niste superstitii