| Victoria_8725 a întrebat:

Bunaaa.big grin

Cum ar trebui sa ma imbrac seara cand ies din casa si cum ar trebui sa ma machez si sa`mi fac parul?

Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| hapyyy a răspuns:

BUNA! depinde daca este cald poti sa-ti iei o rochita mai scurta dar nu foarte, machiata cu un mov mai deschis dar nu foarte si parul depinde cat de lung il ai daca este lung lung, iti poti face o oada sus sau o coada impletita intr-o parte sau daca este mai scurt iti poti face un coc, si te incalti cu niste balerini asortati cu rochia sau niste sandale. daca este mai frigut afara te poti imbraca cu o pereche de blugi negri sau albastru inchis cu un maieu negru(la blugi albastri)sau un maieu orice culoare in afara de negru, si cu un pulover mai subtirel cu nastruri si il lasi deschis si iti sufleti putin manecile.dar fi atenta blugi sa fie stramti jos si mulati si maieu sa nu fie larg sau lung, putin mai lung decat nasturele blugilor cam pana unde se termina fermoarul si sa fie mai stramt, si te machiezi cu un rimel si tot un mov la ochi(maciajul NICIODATA nul asortezi cu tinuta decat daca ar fi o coincidenta dar se vede urat) si te incalti cu balerini negri fara sandale, balerini negri, albastri, orice culoare dar sa s potriveasca cu culoarea maieului. merge sa-ti pui niste bratari la mana acelasi model dar culori diferite cu cont ce culoi si niste cercei dar nu prea longi de preferea un bomb daca iti faci parul coc, si daca nu vrei un coc poti sa iti prinzi cu o clamuta doua suvite din fata la spate... sper ca ti-am fost ajutor:*