| alexaioana2 a întrebat:

Bunaaa! deciii, sunt dintr-un sat din din timisoara.am avut o relatie cu un baiat din alt sat...ne-am despartit deoarece eu vroiam sa tin secreta oarecum relatia noastrastraight face ( pentru ca la asa e obiceiul la noi... ca noi sa ne casatorim cu baieti din satul nostru)imi place ft mult de el si nu stiu ce sa facstraight face va rog dati-mi niste idei/sfaturisad:*

5 răspunsuri:
| Ainival13 a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi influentata de obiceiuri, traditii, fii tu insati, iubeste ce vrei, uraste ce vrem pentru ca o persoana are dreptul de a alege si tu poti alege sa fi cu baiatul ala. Parintii te iubesc si te vor intelege si la naiba cu gura satului care niciodata nu o s-o astupi. Sper ca te-am ajutat:* pup>big grin

| Barbiiiiie a răspuns:

Eu zic ca nu tocmai trebuia sa va despratitithinking puteai sa mai tii secret relatia voastra /sa te intalnesti pe ascunsc cu el..sau oarecum sa ii spi mamei tale care e situatia si cred ca te va intelege deoarece e mama ta. Cel putin asa ar trebui. sa te inteleaga! Succes!
Funda?!:*

| CrazyTeenager a răspuns:

Get a life, pleaca la oras.

| gabiforstory a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii impreuna cu el, si sa nu ascunzi aceasta relatie! Daca iubesti, da frau liber sentimentelor tale! Bafta!

| alexaioana2 explică:

Multumesc tuturorbig hug sper sa fie bine in viitor!