| Deeeni a întrebat:

Bunaaa! Eu sunt cls.A si o fata e B si nu vreau sa fiu rea dar trebuie sa precizez ca este tiganca. Si ea este cu un baiat important pentru mine...Cum fac sa se desparta? Va rog nu ma judecati dar vreau sa aflu moduri de ai desparti...big grin Multumesc Funda!:*

4 răspunsuri:
| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Pai il ademenesti si il saruti si dupa tipi si ii tragi o palme si spui ca afost vina lui dar exista o problema poate o iubeste si na nu ai ce face deci asta eu idee dar ai grija l-ai putea supara! succes!

| laura199430 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa te bagi intre ei. daca lui ii place de ea asa cum e, indiferent de rasa, tot om este. deci, mai bine lasa-i in pace pentru ca dragostea nu tine de varsta, rasa, inaltime, etc happywinking

| Luchius a răspuns:

In pielea ei te-ai pus vreun pic? Daca ai avea un iubit si ti-ar face una asta?

| Oana92 a răspuns:

Nu te baga, e treaba lor, e relatia lor. Nu iti cladi niciodata fericirea pe nefericirea altora!