| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bunaaa …eu vorbesc cu un băiat pe insta.și mi e frică ca când o sa mi propună sa ne întâlnim nu o să mă placă în real …(
ce sa fac? sunt și foarte stresată și cred ca nu o sa fiu calmă o sa am minte emoții ..am 15 ani.

3 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Fii tu insati

| dullcat a răspuns:

Buna.Atat timp cat nu ai mintit despre tine in online, de ce sa iti fie frica? Comporta-te firesc, natural, nu incerca sa pari altcineva decat esti si totul va merge bine, in folosul tau. Daca te va placea asa cum esti e super, iar daca nu, atunci nu-i nicio tragedie, nu a fost sa fie, lucru care se va dovedi tot in folosul tau.Bafta la intalnire!

| aurel111 a răspuns:

Se poate intampla, asta este viata si continuam mai departe. dar de principiu, faceti si comvorbiri pe video daca pana acum nu ati facut. cand un baiat nu te place, ceru nu cade, sunt multi baieti.