| DedeeAndreea a întrebat:

Bunaaa :* Spuneti-mi si mie cele mai bune licee din Bucuresti(top 10) si cam ce medii trebuie sa am la fiecare(media cea mai mica cu care pot intra).
Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Sava, Lazar, Mihai Viteazu, Liceul de Informatica, Cosbuc, Sincai, Iulia Hasdeu, Spiru Haret, Cantemir.

| carinutza25dragutza a răspuns (pentru cat):

Astea crezi tu ca-s cele mai bune? Uita-te si tu la rezultatele lor macar

| carinutza25dragutza a răspuns:

Stiu cateva, nu chiar 10, dar stiu ca sunt exceptionale:
1. Liceul International de Informatica Bucuresti ( ICHB) (nu trebuie sa stii info ca sa intri)- doar dai un test, doua
2. Liceul de Informatica Tudor Vianu (la fel ca la 1)
3. Sava

Sorry, nu mai stiu mai multe. Dar alea trei sunt cele mai bune happy

Mai cauta si tu pe google, poate gasesti mai multe...