| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa TPU! Am de ales intre un laptop (de 1.500 lei) si un telefon+tableta (pana in 1.700 impreuna). Voi ce ati alege? Avand in vedere ca tableta e asemanatoare laptopului (aproape), iar de telefon pot spune ca vreau unul cat de cat bun.
Funda, scuzati categoria...

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Telefon si tableta.eu de ce nu am asa parinti?

| anonim_4396 explică (pentru Nastia):

laughingPai e din banii mei, ma mai ajuta daca trebuie- o sa fac eu sa trebuiasca laughing

| Nastia a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa.e bine.cum ai strans atatia bani? eu trag sa strang 6.5 lei sa-mi iau o carte de la Adevarulsad

| anonim_4396 explică (pentru Nastia):

Nu's asa de cheltuitoare si de asta vreau sa-mi iau ceva cat mai bun

| Nastia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu cheltui nimic, faza e ca nu am de unde sa-i iau.

| dragos9234 a răspuns:

Laptopul este mai bun.
Un telefon su 2000 de lei nu prea isi merita banii.

| RainboyDash a răspuns:

Un laptop. e mai bun

| AnneMarye001 a răspuns:

Buna! parerea mea ar fi sa iti cumperi telefonul si tableta.Atata timp cat tableta e asemanatoare laptopului e mult mai utila si mai flexibila.Sa ne spui si ce ai ales tu

| anonim_4396 explică (pentru AnneMarye001):

Bineee... cred ca o sa aleg a 2-a (tinand cont de ce vreau si de sfaturile voastre)