| Unicorn1234 a întrebat:

Bunaaa,TPU! Ce cadou i-as putea face iubitului meu de Valentine's Day?

Răspuns Câştigător
| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Ai putea sa ii realizezi un tablou sau un album foto cu voi doi in ipostaze romantice sau nu conteaza in ce ipsotaze, ideea e sa fiti voi doi impreuna in poze. Sau ai putea sa faci 2 tricouri, unul pentru tine si unul pentru el, identice, pe care sa imprimi, din nou, poze cu voi doi.
Presupun ca vrei ceva semnificativ, eu sincer asa ceva as alege, mai ales ca e Valentine's day si e vorba despre iubire, nu stiu cat de mult s-ar potrivi pentru aceasta situatie un obiect cumparat sau ceva ce nu prea are legatura cu relata dintre voi.
Ai mai putea sa ii oferi ceva ce va aduce de prima voastra intalnire, conversatie, asta tu stii mai bine daca e ceva special. happy
Multa bafta si sa va tin. happy
Funda?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Poți să-i faci una mică.laughing

| Manu1337 a răspuns:

Bune kristina de valentains dey cumparai un rolex bs 50
cu placere KRISTINA DAU FUNDA