| Micuţa a întrebat:

Bunaaa!kiss...Va rog frumos sa ma ajutati! Am nevoie foarte urgent de statusuri (descrieri) de tristete...prietenul meu ma mintit, pacalit, tradat. Vreau sa ii arat ca sunt sigura pe care a iubit-o vreodata! Multumesc!(Cele mai frumoase primesc Funda! Cele putin mai frumoase Vot!)

1 răspuns:
| NaruxSaku a răspuns:

1.O iubire adevarata e cea in care crezi.
2.Lumea mea s-a sfarsit...A venit sfarsitul, pentru ca eu, cea pe care ai iubit-o cel mai mult, afost ranita chiar de tine.
3.M-ai inselat,m-ai tradat, m-ai pacalit, dar de ce? Stiu ca pe mine mai iubit cel mai mult.Deci,te intrebbig grinE CE?

Sper ca-ti plachappy