| carmeen06 a întrebat:

Bunaaa, voua va merge barn buddy pe hi5?sad

Răspuns Câştigător
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna, nici mie nu imi merge...imi spune sa incerc mai tarziusad, insa poate o sa se rezolve problema incuran(speram)

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu.

Imi apare exact ca la MoLLy :-(

| MihaiN1 a răspuns:

Este o eroare de la joc.

Incearca pe Facebook, eu acolo joc.

Funda, te rog?

| Insanity a răspuns:

Mie nu. Am incercat de vreo 2 zile sa intru, si nu mergefrustrated.Am reusit la un momendat sa intru, pentru. ca am dat de mai multe ori 'Reload', si nu putea sa culeg nimic pentru. ca tot imi aparea o fereastra cu ceva de genul :"Sorry, Barn Buddy is currently unavailable..."chatterbox

| Geeeo21 a răspuns:

Heeei.nici mie nu-mi merge barn buddy :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nici mie nu imi merge, nu se incarca iar daca se incarca, da tot felul de erori...