| Andeluta a întrebat:

Bunaaa...Vreau sa imi cumpar o placa de par..care sunt cele mai bune? ..Ps:SA NU ARDA PARUL!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Toate plăcile ard părul, nu există una care să nu ardă, chiar şi Remington.
Te sfătuiesc să încerci să foloseşti placa cât mai rar, o dată pe an, deoarece cu timpul deteriorează firul de păr.
Te pup!

2 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Remigton sau Brown, cele mai bune!

| Felys a răspuns:

Acesta e principiul oricarei placi de par, se incinge si evident ca arde, nu exista o placa sa nu arda ca toate ajung la temperaturi mari