| Deyutza1039 a întrebat:

Bunaaa! Vreau statusuri pentru messenger de inimi frante mi-a zis o prietena foarte buna sa ii dau si eu nu stiu de unde sa le iau si as vrea sa va intreb pe voi! Dar nu vreau link-uri! Va pup dulce!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să asculte melodia lui Elton John Breacking Heart de pe albumul cu același nume apărut in 1984

| Deyutza1039 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar de ce? E o melodie foarte veche.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Deyutza1039):

Deoarece e foarte frumoasă, și poate că are amintiri plăcute din acel an, acum depinde cîți ani are prietena ta, știi că muzica poate alunga tristețea, gîndurile negre, și te face să te simti bine.

| Deyutza1039 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aaaaaaa prietena mea are 13 ani si nu are nici o problema sentimentala ci a vazut un film de dragoste si vrea statusuri de inimi frante. Si daca ar avea probleme sentimentale mi-ar fi spus pentru ca eu sunt cea mai buna prietena a ei.