| Amalia a întrebat:

Bunaaa. Vreauu si eu niste statusuri. in care sa spun intr-un fel fostului prieten sa nu ma uite.
era unu ceva de genu :. don't forget to remember me.
dar nu era chiar asa. daca il stiti si pe asta. Fundaa`. Promitt

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heilove struck! Uite cateva:
"Hai ca tu stii, stii ca iti vei amintii de lacrimile mele, de atatea clipe petrecute amandoi,stii ca acum mi-e dor de tine si te rog amintesteti de mine"

"Poate acum nu vrei sa ma mai asculti, e ok,poate peste cativa ani vei simti ce simt eu acum pentru tine, si poate ma vei suna sa vezi daca te iubesc si daca sunt bine"

"N'ai inteles la momentul potrivit, si acum eu am de suferit, mi-e dor de tine si te rog mu ma uita, candva, am impartit impreuna viata."