| usdhudshcdushuds a întrebat:

Bunaaa love struck. Imi puteti spune si mie ce s-a intamplat in ultimul episod din Narcisa Salbatica? Primul funda restul vottttt!

Răspuns Câştigător
| claudiu_7386 a răspuns:

Narcisa trebuia sa se casatoreasca cu Tudor care il astepta in fata altarului dar Cristian a rapit-o pe Narcisa si a dus-o in locul unde a murit Carolina, a legat-o si a pus o bomba. Cristian l-a sunat pe Tudor si i-a spus iar Tudor vine impreuna cu fiul lui Cristian (nu imi aduc aminte numele) unde se afla masina in care era legata Narcisa. Cristian il vede pe fiul sau langa masina si se duce disperat la masina si o dezleaga pe Narcisa si intra el in masina iar pe cei 3 ii roaga sa plece de langa masina. Masina sare in aer si Cristian moare. In sfarsitul episodului Narcisa si Tudor stau intr-o camera de hotel, in luna de miere iar baiatul de la room-service (a vorbit cu Cristian inainte sa moara, acesta i-a spus sa puna otrava in bautura si sa se duca la ziar unde sa le sugereze titlul "cristian popescu ucide din mormant") le aduce din partea casei sampanie. In urmatoarea scena ii arata imbratisati pe Narcisa si Tudor in pat. probabil morti deja, si s-a terminat big grin funda?big grin

2 răspunsuri:
| AxelTerner a răspuns:

In ultimul episod din "Narcisa Salbatica" Tudor si narcisa trebuiau sa se casatoreasca tudor ajunge la eveniment si narcisa ia un taxi in care conduce cristian. Emil a iesit din puscarie.Angela a renviat.Cristian a legato pe narcisa de scaunele masiini si era o bomba in masina. Tudor cu Stefan vin sa o salveze pe narcisa iar cristian este surprins ca aparut angela.Cristian vede ca fiul lui nu placa de langa masina cu bomba cristian fuge, angela il inpusca in picior, dar cristian tot merge.O dezleaga pe narcisa. Tudor o ia pe narcisa si Stefan iar cristian se urca in masina cu bomba si explodeaza. Dupaia s-au casatorit Narcisa si tudor

| CrisSuCrissS a răspuns:

Narcusa trebuie sa se casatoreasca cu tudor inainte de nunta fiecare pleaca cu cate o alta masina.in masina in care a urcat narcisa.si nu era un taxi. daca nu ma insel era un BMW.soeferul era cristian.acesta suna la tudor si ii zice ca narcisa e impreuna cu el la locul in care tudor a facut accident impreuna cu carolina si copii si ca narcisa va avea aceeasi soarta ca si carolina. tudor se grabeste catre acel loc sa o salveze pe narcisa acolo apare si angela care-l impusca in picior pe cristian acesta reuseste sa fuga pana la masina unde o elibereaza pe narcisa.narcisa si cu tudor fug cristian ramanand si murind in explozie apoi in luna de miere tudor si nArcisa au fost otraviti dupa planul lui cristian cu ajutorul unei sampanii episodul se termina cu imaginea celor 2 in pat otraviti.in rest dana si-a gasit un iubit, emil a fost eliberat deoarece tatal irinei si-a retras plangerea, iar eliza a rammas cu psihologul.va incepe un al3lea sezon in toamana filmul va fi reluat la o distanta de 10 ani in film va juca si o fetita pe nume ioana care este in clasa a5a ea fiind fiica lui tudor si a narcisei:*