| mariiia31 a întrebat:

Bunăăăă! Am 16 ani și în vara aceasta aș vrea să mă angajez, să nu stau degeaba acasă. problema este că nu știu în ce domeniu aș putea lucra. Eu studiez limbi străine și îmi place să lucrez în powerpoint și word... sugestii?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ceva simplu pentru început de ex : Împărțit ziare de la Kaufland ori Lidl, împărțit pliante etc. Acu serios nu cred eu ca dacă te duci tu copil la 16 ani undeva si îi zici ca lucrezi bine in word are sa te angajeze cineva momentan. Pt început bagă-te pe ceva ușor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Promoteri,hostesse și modele-grup pe Facebook.
Sau te mai poți angaja în fabrici.