| zzy28 a întrebat:

Bunaaaa! Am si eu nevoiee urgeent de niste colindeee d-astea mai noi [caterinca], vreau sa mergem cu gasca la colindat si nu gasesc nimic. Ma ajuta cinevaaa puppy dog eyes :*:*:*

3 răspunsuri:
| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

Domn domn sa inaltam, steaua, si fecioara maria naste pe mesia nu stiu numele cauti pe google

| zzy28 explică (pentru Andrei_Iascu_1998):

Pfff. straight face vreau ceva gen parodii! am si specificat ca mergem la caterinca. mergem intre prieteni!

| pandelsa a răspuns:

Plugusorul, astazi s-a nascut hristos, cerul si a deschis oborul