| DjBl3ndar a întrebat:

Bunaaaa! Idei ceva pentru blog.

6 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Pai poti sa faci un blog in care sa discuti cu prietenii tai despre un actor care va place, despre un cantaret/cantareata sau despre programe, probleme pe care le aveti la calculator...un blog despre retete culinare daca iti place sa gatesti... fundita plz:*

| annaloveanna a răspuns:

Uite niste sfaturi:
1. Sfaturi pentru un bronz sanatos
2.Cum sa ai un zambet de vedeta
3.Culorile verii 2011.
4.Ce animal se potriveste zodiei tale
5.Cum sa fi un prieten de nadejde.
6.Cum sa cuceresti persoana iubita
7.Invata sa inoti vara asta.

| Saya_1767 a răspuns:

Sunt foarte multe teme pentru un blog.
Poti scrie despre:
-Viata ta(faci ca un jurnal online,scrii cele mai frumoase amintiri ale tale,etc)
-Pasiunile tale(De exemplu daca iti place desenul fotografiezi desenele si le postezi,daca iti place sa faci bratari le fotografiezi si le postezi,etc)
-Scri despre o vedeta preferata(noutati,stiri,despre ea, pui poze, etc)
Sper ca te-am ajutat!

| LolaGreen a răspuns:

Pai poti scrie despre vedete, despre viata, orice.

| alecutzu9210 a răspuns:

Depinde...inainte trebuie sa te gandesti tu ce vrei sa scrii in el ce pasiuni ai: de exemplu fotografia, filmografia..., daca nu te dedici acestui blog si il faci doar de dragul de a avea un blog iti recomand sa o lasi balta. O zi buna

| JustWannaDance a răspuns:

*poti sa iti faci un fel de bratara cam de 2.5cm latime si lunga cat sa iti incapa la incheietura mainii(pe hartie colorata,daca ai), copiezi pe ea lectiile si o lipesti frumos cu banda pe mana.
*iti iei o foaie dubla si pe spate sau in interior, in josul paginii scrii lectia mic si usor cu creionul. Dupa ce copiezi stergi ce ai scris acasa.
*poti sa iti copiezi pe picior si in ora pui glezna pe genunchiul celuilalt picior si ridici pantalonul.
*scrii cu font mic in in word cu gri deschis si pui fituica sub fund sau la sutien si te faci ca ti-l aranjezi sau ca te deranjaza.
cam atat imi aduc aminte
sunt metode testate de mine.copiez din a 2-a banca din clasa a 7-a si acum sunt in a 10-a si nu am fost prinsa.batting eyelashes
big grin
Funda?