| pufiiii2344ttt a întrebat:

Bunaaaa! În toamnă trec a 11-a și aș vreau să mă transfer la științe ale naturii de la filo. Știe cineva ce diferențe se dau și dacă sunt grele (adică dacă chiar se dau pe bune sau doar trebuie să fiu prezentă)? A mai făcut cineva un transfer de la uman la real?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Se dau pe bune.
La ce materii depinde de unde pleci si unde mergi. Intreaba la secretariat acolo unde vrei sa mergi. Ei stiu ce materii s-au facut la ei si nu la tine.