| xXxFaTiMa a întrebat:

Bunaaaa! Sunt tot fata cu interabre Selena Gomez,in fine,deci intrebarea mea in sine este : prietena de care v-am spus cu selena gomez avea un iubit il chema Alex, si el era la fotbal si eu cu ea eram pe o banca la cam 20-30m de el,Alex nici nu sa uita la ea si nici nu a salutato,deci sa departit de el printr-o cascada de injuraturi ca la usa cortului,di de cand s-au despartit Alex sa tot flirteaza cu mine cu sunt cu celelate prietene in parc, de multe ori vroia sa ma si sarute pe gura...Deeci ce puii mei trebuie sa faaac,ca sa scap de el pentru ca am iubit si daca vede fazele astea o sa iasa cu baataie,deci HEEEEEEEEEEEEEEEPL, S.O.S dau funita celui mai bun raspuns...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Explica-i ca ai iubit si ca nu te intereseza o relatie cu el. Poate face asta s-o faca geloasa pe prietena ta. Exista si posibilitatea asta. Daca nu inceteaza, explica-i iubitului tau ce face, pentru a sti sa nu ia de buna ce vede, si pentru a se putea impune in fata aluia.
Succes!

| xXxFaTiMa explică (pentru Adry05):

Mersi,i-am zis ca am iubit, da el nuuuuuuuu!