| InGeRaSh00100 a întrebat:

Bunaaaaaaaaaa :*:*!
Am un mare semna da intrebare straight face
Am avut un vis, prietena mea cea mai buna era impreuna cu baiatul pe care il iubesc
As vrea sa stiu ce semnifica... funda PROMIT!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Incep sa aud asta destul de des..."ce semnifica visele?"Nu trebuie mereu sa gasim o explicatie pentru ca visele sunt produsul imaginatie noastre. Poate ca ti.e teama sau banuiesti ceva daca ai visat asta.Ti se pare ca prietena ta se da, sau ii face ochi dulci prietenului tau sau ca el o place mai mult pe ea etc.Ti.am zis...totul porneste de la imaginatie.

6 răspunsuri:
| ecstassy a răspuns:

Inseamna ca nu se va intampla asa ceva niciodatawinking

| Etelca a răspuns:

Imi pare rau, dar inseamna ca ca acel baiat va fi cu ea sau si mai rau te vei cupla cu el, iar prietena ta va fi amanta lui.

| piji a răspuns:

Sfat:nu fii superstitioasa... orice ar fi nu lega lumea visurilor de lumea reala!

| Viviluka a răspuns:

Mai unele vise nu sunt adevarate eu nu prea cred in superstitii. Visele se nasc din gandurile care te framanta ziua ( cica asa se zice ). In fine. Unele vise pot avea acolo o samnta de adevar. De ex : auzi cand te visezi in rochie de mireasa e semn rau. Si m-am visat si apoi prietenu meu a avut accident cu masina ( mersi doamne k nu a patit prea multe ). Dar ca sa te linistesti verifica ce legatura este intre ei.
Sau spune-i prietenei tale ce ai visat sa vedem cum reactioneaza.

| Bubuuuu a răspuns:

Dupa parerea mea visul este doar o chestie trecatoare, nu se va intampla in realitate. Subconstientul lucreaza noaptealaughing.Ai avut acest vis pentru ca te-ai gandit prea mult la acest lucru, dar stai linistita! pupici :*

| InGeRaSh00100 explică:

Va multumesc anticipat tuturor pentru raspunsuri! Din pacate numai un raspuns poate primi funda, dar toti mi-ati fost de mare ajutor:*