| Mdll966 a întrebat:

BunaT. P. U! Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru.As dori si eu cateva modele de rochii pentrubanchet de sf de clasa a 8a. FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| LigiMe99 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres asta e tare, sau uite asa ceva http://www.google.com/......tp?/imgres si adu-ti aminte: e un eveniment frumos si unic, asa ca nu te imbraca mulat si scurt, deoarece nu te vei mai simti bine, si nu-ti pune prea multe accesorii, doar nu esti o pitipoanca... si e bine sa ai totul pregatit din timp;)

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quick24.ro
Pa, pa.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Nici n-a inceput bine anul ca tu te gandesti deja la banchet?laughing
Fugi de invatat si de examenele de sfarsit de an ca dracu de tamaielaughing

| Mdll966 explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Vezi cum vb draga rockstarlaughing.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Mdll966):

Aoleu,draga.Ia vezi, scrie-mi nickul cu majuscula.sau litera mare, ca tu nu stii ce-i aia majuscula.Si lasa comentariile aiurea, nu vrei sa ma iau de tine.Ciao darling.

| Mdll966 explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Nu mai plictisi oamenii.Eu doar am pus o intrebare, asteptand ca lumea sa-mi raspunda, iar tu repede cu gura mare.Intrebarea mea e:de ce ti-ai mai facut cont TPU? Hai ca nu vreau sa ma cert cu oameni.ca tine

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Mdll966):

Atunci de ce raspunzi? Sper ca iti dai seama ca esti stupida si penibila.Zic ce vreau,cand vreau, unde vreau. Daca am chef sa-mi bag picioarele in tine, mi le bag.Fii fata cuminte si buna si stai in bancuta ta, nu comenta aiurea, ca nu tine la mine.Acum ca m-am facut inteleasa am pus punctuletz(stii ce'i ala?).Bye sweetie.

| Mdll966 explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Ce desteapta te mai crezilaughingCe vocabular ailaughingSa nu crezi ca imi este frica de oameni ...ca tine...Tu esti cea care nu trebuie sa comenteze aiurea! Un sfatbig grinECONCTEAZA-TI CONTUL, CA-L AI DEGEABA!laughing.Bye cherie!laughing

| LigiMe99 a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Daca as fi in locul tau, as invata sa tac daca nu am nimic coerent de zis; _... si apropo, tu te faci de ras si esti penibilawinking

| Mdll966 explică (pentru LigiMe99):

Ce-a te-a apucat, fetito? Te-a bagat cineva in seama? Cred ca nu ai ce face...SINCER!

| LigiMe99 a răspuns (pentru Mdll966):

Crezi ce vreiwinking

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Cv sexy mereu termina cu un brio cls a 8ahappy
incearca rochiile mulate mai scurte adica pana pe sub fund, ci incearca multe accesorii super dar insa nu exagerawinking
fundita?:d

| pinkobsession a răspuns:

Uite pot sa iti dau sfaturi:)...scrie pe fb: oana seran, www.rochiiseara.ro, starshiners, http://www.3suisses.ro/......43264.html ...cauta si daca gasesti ce iti place poti sa mergi la o croitoriasa sa ti-o faca vei iesi mai ieftin.

| iloveshopping a răspuns:

Buna, Madalina. Iti recomand o rochita simpla, scurta, ceva de genu goo.gl/cFBhG sau goo.gl/b5hI9